O NAS

LOMBI.COM to spółka technologiczna, mająca za zadanie dostarczenie pieniędzy do domu klienta. Są to pieniądze, których nie trzeba oddawać! To prawdziwa innowacja, która odmienia rynek usług finansowych. To przyszłość, która zaczyna się właśnie dziś!
LOMBI.COM to doskonała odpowiedź na potrzeby rynku. U nas pieniądze może otrzymać każdy, kto ukończy 18 lat. Co więcej, nie musi ich nawet oddawać! Zabezpieczeniem jest tu towar - przedmiot, który klient chce oddać w zamian za określoną kwotę gotówki. To on decyduje o wszystkim! Dlatego też oddany towar klient może odebrać w ciągu 30 dni, zwracając pobraną kwotę lub przedłużyć termin zwrotu o kolejne 30 dni. Może również w ogóle nie odbierać przedmiotu, tym samym zachowując gotówkę!
Spółka LOMBI.COM S.A. powstała w sierpniu 2020 roku z inicjatywy osób prywatnych, których doświadczenie zawodowe pozwalało na ukierunkowanie działalności na nowoczesne technologie. Od początku swego istnienia firma zakładała, że będzie operowała
w rozwiązaniach technologicznych, niezbędnych z punktu widzenia branż takich jak usługi finansowe oraz przedsięwzięciach, w których istotną wartością są nowoczesne systemy informatyczne.
Należymy do Grupy Credit Royal®, posiadającej bogate doświadczenie na rynku usług finansowych. Credit Royal® Sp. z o.o. z siedzibą
w Warszawie wspiera spółki wchodzące w skład grupy w zakresie zwiększenia efektywności prowadzonej przez nie działalności operacyjnej.