Skup elektroniki online – to się opłaca!
lombi_blog March 22, 2021

Domowe porządki mogą być bardzo owocne – zwykle okazuje się, że niepotrzebnych przedmiotów w szafce mamy naprawdę wiele. Nieużywany laptop, smartfon czy konsolę łatwo wymienisz na gotówkę.

Skup elektroniki – sposób na szybką gotówkę

Nieużywany sprzęt elektronicznye ma chyba każdy.  Zwykle nie pozbywamy się ich z braku wiedzy, gdzie można je oddać lub sprzedać. Jeśli powodem jest brak czasu, to mamy na to świetne rozwiązanie!

Zalegające sprzęty elektroniczne znalezione podczas porządków można sprzedać w Lombi.com – oferujemy bezpieczny i bezproblemowy skup elektroniki online. Otrzymanych pieniędzy nie trzeba oddawać – to nowoczesna usługa, która odmienia rynek produktów finansowych.

Skup urządzeń elektronicznych – zastaw albo sprzedaż

Jeśli potrzebujesz pilnie gotówki możesz zdecydować się na pozostawienie przedmiotu na 30 dni lub dłużej albo na jego sprzedaż. U nas nie musisz zwracać otrzymanych pieniędzy! Profesjonalna obsługa, wsparcie i wycena oraz błyskawiczna transakcja na czytelnych zasadach to główne zalety skupu online. Lombi.com gwarantuje jasne warunki i przejrzystą umowę, bez ukrytych opłat czy prowizji.

Skup elektroniki online – jak to działa?

Wirtualna wycena przedmiotu zajmuje jedynie chwilę a cały proces jest prosty i szybki, obejmuje tylko kilka kroków. Wystarczy zarejestrować się na stronie Lombi.com, a następnie określić rodzaj sprzętu elektronicznego (model, markę, rok produkcji, stopień zużycia itd.), dokładnie go opisać i załączyć jego zdjęcia.

Bezpłatna indywidualna wycena

Im bardziej szczegółowy opis, tym szybciej będzie gotowa wycena produktu. Warto dodać, czy przedmiot posiada jakieś defekty, czy mają one wpływ na jego działanie, czy masz paragon lub inny dowód zakupu, firmowe opakowanie i gwarancję producenta. Skup elektroniki prowadzony w Lombi.com nie przyjmuje jedynie przedmiotów, które nie działają.

Skup elektroniki – cennik

Lombi.com przygotowuje każdą ofertę indywidualnie – nie posługujemy się gotowymi cennikami. Po otrzymaniu zapytania dotyczącego konkretnego urządzenia doradca dokona wstępnej wyceny online, zgodnie z rynkowymi cenami, a następnie skontaktuje się w sprawie odbioru przedmiotu, spisania umowy sprzedaży i przekazania gotówki po zaakceptowaniu oferty. Pieniądze może otrzymać każdy, kto ukończył 18. rok życia.

Skup elektroniki – lista gadżetów elektronicznych

Lista gadżetów elektronicznych, które można odsprzedać w Lombi.com, jest znacznie dłuższa – poza tym możliwa jest wycena i skup elektroniki online. To jeden z najlepszych sposobów na ekspresową pomoc na przejściowe problemy finansowe – gotówka od ręki stanowi jedną z naszych największych zalet.

Skup elektroniki dotyczy różnych przedmiotów, między innymi urządzeń elektronicznych – jak telefony komórkowe, tablety, smartfony, telewizory, monitory, konsole i sprzęt gamingowy, komputery stacjonarne i przenośne, podzespoły do komputerów, aparaty fotograficzne i akcesoria do fotografii, drony, odtwarzacze DVD czy Blu-ray, sprzęt audio, kolumny i głośniki oraz wiele innych sprzętów RTV oraz AGD. W jednej transakcji można sprzedać pojedynczy przedmiot lub cały zestaw – komputerowy, audio lub inny.

Avatar
lombi_blog