Skup telefonów – jak dobrze sprzedać używany telefon?
lombi_blog March 22, 2021

Zakup nowego wymarzonego smartfona oznacza zazwyczaj, że obecny odłożysz gdzieś do szuflady. Mało kto wie, że szybko można go spieniężyć. Jak prosto i łatwo możesz to zrobić w Lombi.com? Dowiesz się z naszego artykułu.

Jak działa skup telefonów komórkowych online?

 

Krótki czas transakcji. Sprzedaż smartfona w Lombi.com to przede wszystkim oszczędność czasu – transakcje są przeprowadzane ekspresowo. To najszybsze rozwiązanie, a pieniądze możesz otrzymać nawet tego samego dnia, w którym nastąpi przekazanie przedmiotu.

Współpraca z Lombi.com to Twój komfort i brak dylematów, co zrobić z nieużywanym urządzeniem – nie musisz martwić się, jak i gdzie je sprzedać. Współpraca z nami nie wymaga ani zaangażowania, ani czasu. Krótki czas transakcji to dla wielu osób atut nie do przecenienia. W ten sposób można szybko zamienić wiele już niepotrzebnych przedmiotów na pieniądze.

W Lombi.com gotówka od ręki. Otrzymujesz od ręki pieniądze w gotówce – zazwyczaj tego samego dnia, w którym umówisz się na odbiór przedmiotu przez Lombi.com. Bezpieczna sprzedaż i natychmiastowe środki to najważniejsze zalety ze sprzedaży telefonu. Zaproponujemy atrakcyjną cenę za odkupienie telefonu, a otrzymane środki możesz wydać w dowolny sposób i na dowolny cel.

Umowa i bezpieczeństwo transakcji. Wycena telefonu i sprzedaż w Lombi.com to także korzyść w postaci umowy sprzedaży. To brak zmartwień dla sprzedającego, który otrzymuje pieniądze i pewność, że nie będzie musiał ich zwracać – nawet w razie awarii urządzenia. Umowa sprzedaży zabezpiecza interesy zarówno dotychczasowego właściciela telefonu, jak i Lombi.com.

Co składa się na cenę konkretnego telefonu?

 

Wyceną telefonu w Lombi.com zajmuje się specjalista, który określi realną cenę rynkową i złoży konkretną propozycję. Jest wiele parametrów, które brane są pod uwagę podczas jego wyceny: model, rok produkcji, stopień zużycia. Ty jednak nie musisz się tym przejmować – to zadanie dla naszego eksperta, który wyceni Twój telefon tak, byś uzyskał możliwie najkorzystniejszą ofertę.

Wystarczy, że podasz rodzaj urządzenia, markę i model oraz datę zakupu. Pozwala to zaoszczędzić czas i zadbać o wysoką jakość obsługi. Wszystkie te elementy pozwolą określić, ile aktualnie wart jest konkretny telefon. Żaden skup telefonów komórkowych nie zapewni tak profesjonalnej obsługi i atrakcyjnej wyceny.

Jak dobrze sprzedać telefon?

  • Zarejestruj się na Lombi.com pod adresem https://lombi.com/accounts/signup/
  • Wyślij zdjęcie swojego telefonu i poczekaj na kontakt z naszym doradcą
  • Umów się z doradcą po odbiór telefonu i przekazanie gotówki

Gotowy na Lombi.com? Skontaktuj się z nami!

Avatar
lombi_blog