Skup złota
lombi_blog March 27, 2021

Potrzebujesz pilnie zamienić złoto na gotówkę? Skorzystaj ze skupu złota – to doskonała okazja do błyskawicznego wzbogacenia się w bezpieczny i korzystny sposób. Pieniądz lubi być pomnażany, dlatego nie warto chować go w szufladach i szkatułach.

Skup złota – w jakiej formie?

W Lombi.com skupujemy złoto w najróżniejszej postaci. Od sztabek złota, przez monety bulionowe oraz historyczne, aż po starą biżuterię. Skupujemy zarówno złoto użytkowe, jak i złoto inwestycyjne. Po profesjonalnej wycenie, na którą wpływ będą mieć przede wszystkim fizyczny stan kruszcu oraz próba stopu tego szlachetnego metalu, nasi specjaliści natychmiastowo wypłacą odpowiednie kwoty w zamian za oferowane złoto. Spieniężaj swoje dobra – w złocie w każdej formie i ciesz się dodatkową gotówką!

Czy opłaca się sprzedawać złotą biżuterię?

Złote pierścionki, bransolety, kolczyki, kolie… często myśląc o naszej biżuterii, mocno się wahamy – sprzedawać ją czy nie? To oczywiście kwestia indywidualna – zależy od tego, jak bardzo sentymentalni jesteśmy. Jednak szczególnie stara złota biżuteria, która być może wyszła już z mody i wydaje się zbyt staroświeckim dodatkiem do naszych kreacji, będzie dobrym sposobem na pomnożenie gotówki. A za uzyskane pieniądze można sobie sprezentować całkowicie nowy komplet złotej biżuterii, dzięki któremu z pewnością olśnimy nasze towarzystwo absolutnie zniewalającym blaskiem.
Pamiętajmy, że sprzedając biżuterię, na cenę ma wpływ ilość kruszcu szlachetnego oraz jego próba, nie zaś jubilerska precyzja wykonania. Jeżeli wysadzana jest drogocennymi kamieniami, warto również rozważyć skup kamieni szlachetnych. Liczy się materiał, z jakiego wykonana jest biżuteria.

Jak działa skup złota?

Skup złota w Lombi.com jest zoptymalizowany tak, aby maksymalnie sprostać Twoim potrzebom. Wystarczy założyć u nas konto, a następnie wyraźnie sfotografować złoty przedmiot, który zamierzasz sprzedać. W kolejnym kroku trzeba wysłać nam zdjęcie, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą. Należną gotówkę również otrzymasz z rąk doradcy, odpowiedzialnego za doręczenie Ci jej. Ten wygodny sposób sprawia, że możesz spieniężyć swoje złoto bez wychodzenia z domu! Pamiętaj, że jeśli się jednak rozmyślisz, w każdej chwili – w ciągu 30 dni od sprzedaży – możesz z powrotem wykupić swój złoty przedmiot.

Cena złota – lombard czy Lombi.com?

Kluczową kwestią pozostaje nadal cena złota. Lombardy oferują stawki dostosowane do aktualnego kursu złota, który w danym momencie obowiązuje na rynku giełdowym. Warto podkreślić również, że stawki oferowane w zamian za złoto będą tym korzystniejsze, im większą ilość złota zdecydujemy się sprzedać. Przy ilościach hurtowych znacznie więcej zarobisz na swoim złocie! Zdecydowanie lepsze oferty kursu złota otrzymuje się w skupach zlokalizowanych w dużych miastach, ponieważ tam istnieje większa konkurencja rynkowa. W mniejszych miejscowościach często cena złota wzrasta. Dlatego warto wybrać Lombi.com, który może zaoferować konkurencyjne ceny oraz wyczekiwać na odpowiedni moment, aby kurs złota był możliwie najkorzystniejszy dla Ciebie.

Co wpływa na cenę złota

Cena złota w dużym stopniu zależy od jego próby – im wyższa próba tym wyższa kwota. Warto wiedzieć, że podobnie jak waluta cena złota ulega dynamicznym zmianom. Na wahania kursu ma wpływ mnóstwo czynników gospodarczo-ekonomicznych i politycznych na całym świecie. W Lombi.com otrzymasz szybką wycenę złota zgodnie z aktualnymi notowaniami tego kruszcu.

Jeśli jednak potrzebujesz pieniędzy na już – wówczas nie zwlekaj i już dziś ulokuj swój złoty kapitał w Lombi.com. Po profesjonalnej oraz uczciwej wycenie otrzymasz znaczny zastrzyk gotówki na pilne wydatki. Takie natychmiastowe wsparcie często okazuje się niezwykle przydatne.
Lombi.com prowadzi skup złota – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!

Avatar
lombi_blog