Wycena telefonu? Wygodna wycena online!
lombi_blog March 22, 2021

Nietrafiony prezent to od teraz żaden problem! Zamiast zastanawiać się, co z nim zrobić, po prostu sprzedaj go w Lombi.com – wygodna wycena online, szybkość sprzedaży i gotówka od ręki to nasze największe atuty. Sprawdź, jak to działa.

Nietrafiony prezent wymień na gotówkę! 

Nietrafiony prezent zwykle rodzi dylematy – nie musi jednak być problemem! Nie zastanawiaj się, czy i gdzie wystawić go na sprzedaż, jak wycenić, gdzie go zanieść – skontaktuj się z Lombi.com, a my wszystkim się zajmiemy i zaproponujemy Ci najkorzystniejszą ofertę. Chętnie ułatwimy Ci życie i odkupimy od Ciebie zbędne przedmioty.

W Lombi.com możesz wymienić na gotówkę różne nietrafione prezenty, m.in. elektronikę, telefony, konsole, monitory, sprzęty RTV i AGD, biżuterię, zegarki, złoto, srebro, diamenty, sztukę, antyki, rowery, pojazdy elektryczne, drony i wiele innych.

Gotówka w kilku prostych krokach

Wycena telefonu, laptopa czy zegarka to dla nas żaden kłopot. Cały proces przebiega wygodnie online, więc nie musisz wychodzić z domu,ryzykować wizyty w przypadkowym lombardzie czy szukać kupna na aukcjach internetowych. Zobacz, jak w Lombi.com wymienić nieudane upominki na bezzwrotną gotówkę w kilku prostych krokach.

  • Zarejestruj konto na Lombi.com: https://lombi.com/accounts/signup/ i zaloguj się.
  • Prześlij nam zdjęcie telefonu, laptopa czy innego produktu, który chcesz sprzedać – lub kilku, masz pełną dowolność.
  • Możesz też podać kwotę, jaką chcesz otrzymać.
  • Poczekaj na odpowiedź doradcy, który przekaże Ci wszystkie niezbędne szczegóły – oceni stan techniczny i przygotuje wycenę online.
  • Umów się na odbiór telefonu i przekazanie gotówki do domu lub pod wskazany adres.
  • Gotowe! Otrzymane pieniądze możesz wydać na dowolny cel.

Skontaktuj się z nami!

Wycena telefonu w Lombi.com – na czym to polega?

Wycena telefonu online, laptopa, tabletu czy innego urządzenia, zegarka albo biżuterii w Lombi.com jest banalnie prosta! Ty nie musisz wiele robić – wystarczy, że się z nami skontaktujesz i wyślesz zdjęcie produktu, a nasz specjalista określi realną cenę rynkową i złoży Ci atrakcyjną propozycję. Przyznajemy gotówkę bez górnego limitu!

Masz już wycenę i co dalej?

Nasza wycena telefonu, komputera, monitora czy zegarka spełnia Twoje oczekiwania? To świetnie, umów się teraz na dostawę gotówki do domu lub innego wybranego miejsca (np. do pracy) i oddanie sprzedawanego przedmiotu. Przekazanie pieniędzy następuje w momencie odbioru urządzenia przez naszego pracownika – z nami od razu wymienisz telefon, komputer czy smartwatch na gotówkę!

Oczywiście za tę usługę nic nie płacisz – wszelkie koszty, np. dojazdu, pokrywamy sami. Odbiór przedmiotu jest bezpłatny bez względu na jego wielkość czy wagę – dopasujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasz doradca odbierze od Ciebie telefon, smartfon, zegarek, naszyjnik, hulajnogę czy rower w wybranym przez Ciebie miejscu i terminie, a potem bezpiecznie przewiezie do naszego depozytu, a Tobie od razu przekaże ustaloną kwotę.

Finansowa wolność z Lombi.com

Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę, dzieli Cię już tylko krok od gotówki, którą wydasz na dowolny cel. Czas trwania umowy z Lombi.com wynosi 30 dni.Tyle masz dni, by wykupić swoje przedmioty, jeśli jednak zmienisz zdanie możesz zatrzymać gotówkę! Masz też możliwość  przedłużania umowy tyle razy, ile chcesz. Wszystko dla Twojej wygody!Zapewniamy możliwość przedłużania okresu odkupu przedmiotu za każdym razem o kolejne 30 dni. Możesz też w ogóle nie odkupić przedmiotu i nie oddawać otrzymanych pieniędzy, lecz spożytkować je w dowolny sposób – wybór należy tylko do Ciebie.

Avatar
lombi_blog