Pytania i odpowiedzi

Najcześciej zadawane pytania i odpowiedzi

Co mogę sprzedać w Lombi?

W Lombi kupujemy niemal wszystko! Możesz nam sprzedać między innymi: elektronikę (telefony, konsole, komputery, telewizory, drony), urządzenia RTV i AGD, biżuterię (złoto, srebro, diamenty), dzieła sztuki, antyki, wartościowe meble i wiele innych. Kupujemy przedmioty, których wartość zaczyna się od 300 zł.

Czy Lombi może nie przyjąć mojego przedmiotu?

Dokładamy wszelkich starań by kupować w Lombi niemal wszystko. Może się jednak zdarzyć, że dodasz przedmiot, którego nie będziemy mogli kupić np. gdy Twój towar jest wadliwy, jego wartość jest niższa niż 300 zł lub nie jesteśmy w stanie potwierdzić jego oryginalności. Jeśli z jakiegoś powodu nie będziemy mogli kupić Twoich rzeczy to z pewnością dostaniesz od nas informację zwrotną.

Jak ustalana jest cena przedmiotu?

Gdy dodajesz przedmiot, który chcesz sprzedać wpisujesz w formularzu kwotę, której oczekujesz za niego, a następnie nasz doradca weryfikuje Twoją propozycję i akceptuje ją lub kontaktuje się z Tobą w celu ustalenia nowej, akceptowalnej przez Ciebie kwoty.

W jaki sposób Lombi zapłaci za mój przedmiot? Czy to bezpieczne?

Proces sprzedaży w Lombi jest całkowicie bezpieczny - nasz doradca ustali z Tobą miejsce i czas, w którym odbierze od Ciebie przedmiot i przekaże Ci ustaloną kwotę w gotówce.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?

Aby sprzedać coś na Lombi musisz mieć skończone 18 lat

Co jeśli zmienię zdanie i zechcę odzyskać moje rzeczy?

W Lombi masz 1 miesiąc na to, by zmienić zdanie i odzyskać swój przedmiot - jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij tutaj i porozmawiaj z naszym doradcą.