Rejestracja

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszej społeczności! Aby poprawnie zarejestrować nowe konto,
wypełnij wszystkie pola poniższego formularza oznaczone gwiazdką (*):.

Dane osobowe podane w formularzu są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest LOMBI.COM S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łopuszańska 32, 02-220 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wycofania zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje na temat ochrony danych znajdują się w Polityce prywatności.

Administratorem Twoich danych osobowych jest LOMBI.COM S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łopuszańska 32, 02-220 Warszawa, z którym można skontaktować się pod adresem office@lombi.com. Twoje dane osobowe wskazane w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu:

  • - udzielenia odpowiedzi na pytanie zadawane za pośrednictwem formularza lub adresów kontaktowych zamieszczonych w serwisie internetowym w domenie lombi.com na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) polegającego na budowaniu i rozwijaniu pozytywnych relacji z Klientem opartych na rzetelności i lojalności;
  • - przesyłanie treści marketingowych za pośrednictwem wiadomości elektronicznych e-mail i/lub powiadomień telefonicznych (SMS/MMS), na podstawie dobrowolnej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wycofania zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje na temat ochrony danych znajdują się w Polityce prywatności.